Beatport

Beatport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beatport, elektronik müzik parçalarını dinleyebileceğiniz, etkinlikleri takip edebileceğiniz bir iPhone uygulaması.

Beatport, en sevdiğim müzik türleri arasında yer alan elektronik müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz ve popüler isimleri dinleyebileceğiniz bir iPhone uygulaması.

iPhone’unuza ücretsiz indirip abonelik ile uğraşmadan sadece birkaç saniye içerisinde üye olarak kullanabileceğiniz bir müzik uygulaması olan Beatport’da dünyanın önde gelen elektronik müzik üstadlarına rastlıyoruz. Diskolarda, radyo kanallarında sıklıkla dinlediğiniz elektronik müzikleri uygulama içerisinde bulmanın yanında elektronik müziğe gönül vermiş insanlarla sohbet etmenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Son derece modern ve oldukça beğendiğim bir arayüz ile bizleri karşılayan Beatport uygulamasının sosyal ağ tabanlı olduğunu söylesem sanırım yanlış olmayacaktır. Zira müzik dinleme ekranında yaptığınız tek şey ilgili parçayı dinlemek değil; aynı zamanda parça hakkında fikirlerinizi de belirtebiliyor olmanız.

En çok beğenilen parçaların listelendiği özel bir bölümü de içerisinde barındıran müzik uygulamasının en beğendiğim yanı etkinlik alanı oldu. Benim gibi sevdiklerinizle müzik etkinliklerine gitmeyi, çılgınlar gibi eğlenmeyi seven biriyseniz bu alandan dünya genelinde gerçekleşen festival ve şovları takip edebilirsiniz.

Elektronik müziğe dair aradığınız her şeyi iPhone’unuza taşıyan Beatport uygulamasının beğenmediğim yanları arasında parçaları satın alma seçeneği sunmaması ve abone olmayı gerektirmesi var. Bunun dışında bir eksiğini görmedim ve bence elektronik müzik dinlemeyi seviyorsanız iPhone’unuza kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama.

YORUMLAR