Brainbean 1.1 (ios)

Brainbean

1.1
Brainbean
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brainbean ücretsiz olarak sunulan keyifli bir zihin egzersizi uygulaması ve kullanıcılara değişik sorular sorarak farklı bir deneyim vaat ediyor.

Brainbean ücretsiz olarak sunulan keyifli bir uygulama. Tamamen zihin egzersizi üzerine kurulu olan Brainbean sayesinde dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde zihin egzersizi yapabilirsiniz. Uygulama geliştiricisine göre bu uygulama 9 ve 109 yaş arası herkes için uygun! 109 yaşından büyükseniz lütfen denemeyin.

Uygulamada farklı egzersizler mevcut. Oyun havasında sunulan bu egzersizler gerçekten hem keyifli hem de sürprizlerle dolu. Egzersizler sırasında beklenmedik durumlarda hata yapabiliyoruz çünkü hepsi ince ayrıntılarla doldurulmuş. Uygulamada yer alan bulmacaları tamamlamak pratik zeka kadar biraz da yaratıcılık gerektiriyor. Yarım bırakılmış şekiller, karmaşık harf dizilimleri, ters dönmüş figürler zaman zaman sorun yaratabiliyor.

Uygulamada sekiz farklı tipte bulmaca tarzı oyun yer alıyor. Bunları tamamladıktan sonra biraz daha fazlasını isterseniz ekstra ücret ödeyerek başka oyunlar da satın alabilme şansına sahipsiniz. Oyunlardan her biri 60 saniye sürüyor. Bu da demektir ki kısa süreli molalarınızda Brainbean en uygun aktivitelerden biri olacak.

YORUMLAR