Chegg 2.15.0 (ios)
Chegg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Chegg, Inc.

Ders çalışırken ya da sınavlara hazırlanırken sizlere yardımcı olacak kaynakları bulabilir, takıldığınız noktalarda alanında uzman kişilerden yardım talep edebilirsiniz.

Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu ve maliyetli olması sebebiyle büyük bir sorun haline gelen yardımcı kitaplar Chegg uygulamasıyla iOS işletim sistemli telefonlarınıza geliyor.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerin ihtiyaç duyduğu ders kitapları ve soru bankalarının maliyetli olması, gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Chegg adlı uygulama, bu tarz kitapları daha uygun fiyatla sunarak yüzde 90’a kadar tasarruf etmenizi sağlıyor. Aradığınız kitabın adı, yazarı, ISBN ya da barkodundan kolayca bulabiliyor ve e-kitap versiyonunu satın alabiliyorsunuz. Ayrıca, 7 günlük ücretsiz deneme süresi sunarak uygulamayı daha rahat bir şekilde test etme imkanına da sahip olabiliyorsunuz.

Kütüphanesinde bulunan binlerce soru ve bu sorulara ait 2.5 milyon adım çözüm ile sınavlara daha rahat bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Ders çalışırken takıldığınız noktalar olduğunda ise, takıldığınız bölümün fotoğrafını çekerek alanında uzman kişilerden yardım talep edebiliyorsunuz. Bu anlamda öğrencilere sınırsız bir kaynak sunan Chegg uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR