City Maps 2Go 5.7.1 (ios)

City Maps 2Go

City Maps 2Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Maps 2Go ile internetiniz olmasa bile harita kullanabilirsiniz

City Maps 2Go kullanıcılara çevrimdışı harita sunan ve internetin olmadığı durumlarda yön bulmalarına yardımcı olan ücretsiz bir harita uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan City Maps 2Go hayatınızı hiç beklemediğiniz şekilde kolaylaştıran bir uygulama. Eğer yurt dışını ziyaret ediyorsanız yön bulmak ve gideceğiniz yerleri bilememek en büyük sıkıntınız olacaktır. Bunun yanında telefonunuz veya tabletiniz yurt dışına kapalı bir hatta sahipse internetten faydalanmanız da mümkün olmayabiliyor. İşte bu durumlarda City Maps 2Go ihtiyacınız olan herşeyi size sunabilmekte.

City Maps 2Go çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz 7000'e yakın haritayı bir araya topluyor. Program bu haritaları iOS cihazınızda depolamamakta. Bu sayede depolama alanınız gereksiz yere doldurulmuyor. Kullanıcı ziyaret etmek istediği şehirlere ait haritaları internet bağlantısı olduğu zaman iOS cihazına indirmekte ve sonrasında bu haritaları internet yokken kullanabilmekte. City Maps 2Go'nun sunduğu haritalar oldukça detaylı olarak hazırlanmış ve bu haritalarda restoranlar, hoteller, hava alanı ve tren istasyonları gibi önemli noktalar özel olarak işaretlenmiş. Kullanıcı dilerse uygulama içerisinde arama yaparak bu tür önemli noktalara kolayca ulaşabiliyor.

City Maps 2Go kullanıcıların harita üzerinde işaretlemeler yapmasına ve bu işaretlere notlar bırakmasına da izin vermekte. Bu sayede ziyaret ettiğiniz bir noktayı daha sonradan kolayca hatırlayabiliyorsunuz.

City Maps 2Go bir yön bulma aracı olarak da kullanabilmekte. İnternetiniz olmadan bile bu işi gerçekleştirebilen City Maps 2Go bu özelliği için etraftaki WiFi sinyallerinden faydalanıyor. Bu WiFi ağları şifreli olsa dahi City Maps 2Go WiFi ağlarından konum bilgilerini alıyor ve bu sayede sizin yerinizi harita üzerinde gösterebiliyor.

City Maps 2Go oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan ve hayatınızı kolaylaştıran bir uygulama.

YORUMLAR