Cyberline Racing

Cyberline Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Creative Mobile Publishing

Araba savaşlarına merhaba deyin.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Cyberline Racing ile adrenalin dolu yarışlara katılacağız. Oldukça kaliteli grafiklere ve zengin bir içeriğe sahip olan mobil oyunda alışılmışın dışında bir oynanış tarzı bizleri bekliyor. 

Sürükleyici yapısı ile kısa sürede milyonlarca oyuncuyu çevresine çeken yapım, 30’dan fazla ve farklı araç modellerine sahiptir. Oyun içerisinde dilediğimiz aracı alabilecek, performansını artırabilecek ve silahlar takarak tehlikeli bir hale getirebileceğiz. Ses efektleri ile oyunculara aksiyon dolu bir ortam sunan mobil oyunda çok sayıda silah modeli de yer almaktadır. 

Gerçek zamanlı olarak oynanan mobil oyunda dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve onları mağlup etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde oldukça geniş yarış pistleri yer almaktadır. Bu pistlerde bir yandan yarışırken diğer yandan da silahlarımız ile çatışacağız. 1000’den fazla etkinlik ile oyuncuların yüzünü güldüren yapım, dağıttığı ödüller ile de oyuncuların kalbinde adeta bir taht kurdu. 

Android ve İOS platformunda yer alan Cyberline Racing, tamamen ücretsiz bir yarış oyunudur.
 

YORUMLAR