DOFUS Touch 1.9.19 (ios)

DOFUS Touch

DOFUS Touch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DOFUS Touch, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynanabilir online macera oyunu.

DOFUS Touch, çizgi film stili yüksek kalitede detaylı grafiklere sahip birçok türü harmanlayan kaliteli bir mobil oyun. Harita üzerinden ilerlendiğinden iPad veya iPhone Plus modelinde oynamanızı tavsiye edeceğim oyunda görev bazlı tekil ilerleme ve online olup diğer oyuncular arasına katılma şansınız var.

iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan oyunda seçebildiğimiz 15 karakter sınıfı var. Savaşmadan duramayan karakterlerimizin elde ettiği her zafer daha da güçlenmelerini sağlıyor. Tabii ki de yetenek geliştirme süreci hızlı işlemiyor. Düşmanların daha az olmasından daha az savaşa katıldığımız oyuna ısındırma bölümlerini geçip yüzlerce seviye atladıktan sonra güçlü bir karakter elde edebiliyoruz. Karakterin önemi tekil oynamada da önemli ancak online dünyaya adım attığımızda önem derecesini artırıyor.

Dinozor yumurtalarını toplama, yaratıklarla savaşma, kaynakları ele geçirip topraklarımızı genişletme, loncalara liderlik etme, turnuvalara katılma ve daha pek çok şey yaptığımızda oyun sınırların olmadığı bir dünyada geçiyor. Oldukça geniş bir haritada ilerliyoruz. Bu noktada oyunun bolca zamanı olan oyunculara hitap ettiğini söylemeliyim. Bir süreliğine açıp oynayabileceğiniz bir oyun kesinlikle değil.

YORUMLAR