FarFaria 2.23 (ios)

FarFaria

FarFaria
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çocuğunuzun İngilizce dil gelişimine yardımcı olabilecek, eğlenceli ve renkli tasarıma sahip olan bir uygulama olan FarFaria'yı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Çocuğunuzun dil gelişmini desteklemek amacıyla kullanabileceğiniz en eğlenceli uygulamalardan bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Çocukların okumaktan en çok keyif aldığı hikayeleri tek bir uygulamada sunan FarFaria ile çocuğunuzun hem yabancı dil bilgisi gelişecek hem de eğlenceli saatler geçirecek. Özellikle okuma alışkanlığı kazanma safhasında olan çocuklar için bu uygulamanın çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Renkli ve masal kahramanlarıyla süslenmiş arayüzde dizili olan kitapları açmak için ekrana dokunmanız yeterli. 2 ve 9 yaş arası çocuklara hitap eden bu eğlenceli uygulamada en popüler masal kitaplarına ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Her hafta eklenen yeni içerikleri uygulamanın kullanılabilirliğini artırıyor. FarFaria'nın en önemli özelliklerinden biri de kullanım için internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor olması. Gereken güncellemeleri tamamladıktan sonra bir daha internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kitaplara erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da sürekli kullanımda paralı üyelik gerektirmekte. Fakat böylesine bir tasarıma ve içeriğe sahip olan bu uygulama, verilecek kesinlikle ücreti hakediyor. Siz de çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmak ve dil eğitimine katkıda bulunmak istiyorsanız, FarFaria gerçekten iyi bir seçenek.