Forest: Stay focused 3.16 (ios)

Forest: Stay focused

Forest: Stay focused
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    409

  • Üretici

    ShaoKan Pi

Forest ile konsantrasyon güçlüğü çektiğiniz durumlarda verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Forest isimli bu faydalı uygulama, konsantre olmakta güçlük çeken kullanıcıların imdadına yetişiyor ve daha verimli çalışmalarına olanak sağlıyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanılabilen bu uygulama konsantrasyon sağlama konusunda biraz daha mizahi bir kişilik sergiliyor.

Son zamanların en büyük üzerinde durulan konularından bir tanesi de telefon bağımlılığı. Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya kanalları derken bir de bakmışız ki yapmamız gereken işte bir arpa boyu yol alamamışken sosyal çevremizin ne yediğini, nereleri gezdiğini, en son hangi filmi izlediğini veya müziği dinlediğini ezberimize almışız. Forest buna bir dur demek üzere tasarlanmış ve bana kalırsa görevini son derece iyi bir şekilde yerine getiriyor.

Uygulamayı açtığımız anda ekranda bir fidan beliriyor ve bizim adımıza toprağa dikiliyor. Bu aşamadan sonraki yarım saat boyunca bu fidan büyüyerek ağaca dönüşüyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken şey ise uygulamadan asla çıkmamak. Eğer uygulamadan çıkarsak ağaç soluyor ve yok oluyor. Bu yolla kullanıcıların sosyal medya uygulamalarını ziyaret etmelerinin önüne geçiliyor ve yaptıkları işe odaklanmaları sağlanıyor.

Bana kalırsa son derece eğlenceli ve esprili bir uygulama olan Forest, konsantrasyon güçlüğü çeken herkes tarafından denenmeli.

YORUMLAR