Google Spaces

Google Spaces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Spaces, kullanımı basit grup paylaşımı uygulaması.

Google Spaces, hemen her konuda doğru kişileri kolayca bir araya getirmek amacıyla geliştirilmiş grup paylaşımı uygulaması. Grup sohbetlerinde bir noktadan sonra konunun sapması sorununa çözüm getiren iOS uygulamasında Google servislerinin entegre edildiği göze çarpıyor.

Dilediğiniz konuda alan oluşturup sadece davet ettiğiniz kişilerle grup sohbetleri gerçekleştirebileceğiniz sosyal ağ uygulamasında grupta link, fotoğraf, video paylaşmak son derece basit. Google’ın tüm servisleri entegre edildiğinden grupta bir şey paylaşmanız gerektiğinde uygulamadan ayrılmıyorsunuz.

Çalışma gruplarından etkinliğe her konuda keyifli sohbetler gerçekleştirme adına hızlıca grup oluşturma imkanı tanıyan Spaces’da gruba dahil olacak kişileri mesajlaşma, e-posta veya istediğiniz bir yolla davet edebiliyorsunuz. Katıldığınız gruplar alanlar bölümünde yer alırken, grupta olan biteni anında ulaştıran bildirimleri etkinlik alanından takip edebiliyor, paylaşımda bulunmak için ortadaki mavi butonu kullanıyorsunuz.

YORUMLAR