GroupMe 4.3.5 (ios)

GroupMe

GroupMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GroupMe ücretsiz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır

GroupMe kullanıcılara anlık mesajlaşma ihtiyacı için zengin seçenekler sunan, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir grup sohbet uygulamasıdır.

GroupMe ile arkadaşlarınızla, ailenizle veya çalışanlarınızla kolayca iletişim kurabilmektesiniz. Uygulamanın WhatsApp gibi popüler anlık mesajlaşma yazılımlarına göre en büyük avantajı çalışabilmek için sadece internet bağlantısı gerektirmesidir. Bu sayede herhangi bir telefon numarasına ihtiyaç duymadan iPad ve iPodlar üzerinde de istediğiniz gibi mesajlaşabiliyorsunuz.

GroupMe ile hem bire bir sohbetler yapabileceğiniz ve özel mesajlar gönderebileceğiniz gibi kolayca grup sohbetleri oluşturabilir ve istediğiniz kişileri bu sohbete dahil edebilirsiniz. Özellikle organizasyonlar ve plan yapma gibi durumlar için uygulamanın bu özelliğini kullanabilir, dostlarınızı veya çalışma arkadaşlarınızı koordine edebilirsiniz. Eğer yeni kişileri bu grup sohbetlerinize davet etmek isterseniz uygulama özel bir URL yaratabilir ve bu URL ile arkadaşlarınızı sohbete davet edebilirsiniz. Bu özellik özellikle telefon numarasını bilmediğiniz kişileri davet etmek istediğinizde  veya kimin sohbete katılmak istediğini bilmediğiniz durumlarda işinize yaramaktadır. 

GroupMe anlık mesajlaşma yazılımlarının standart özellikleri olan fotoğraf paylaşma ve video paylaşma gibi özelliklere de sahip. GroupMe'nin en öne çıkan özelliklerinden biri internet bağlantınızın zayıf olduğu durumlarda mesajları size SMS yoluyla iletmesi. Bu sayede sohbetten hiçbir zaman kopmuyorsunuz. GroupMe ile mesajlarınıza harita konumu eklemenizde mümkün. Bu sayede kaybolduğunuz durumlarda ıyardım alabiliyor veya yol tarif edebiliyorsunuz.

YORUMLAR