GÜNDEM

GÜNDEM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,245

  • Üretici

    Kloudpeak Networks Inc.

GÜNDEM, farklı kaynaklardan en son haberleri iPhone'unuza ulaştıran ücretsiz bir uygulama.

GÜNDEM: En Son Haberler uygulaması adından da tahmin edeceğiniz üzere haber kaynaklarını tek bir yerde toplayan, ilgi alanınıza giren haberleri daha rahat takip edebilmeniz için hazırlanmış bir mobil uygulama.

Sadece iPhone ile uyumlu olan haber uygulamasında teknolojiden magazine, spordan gündeme birçok kategori bulunuyor ve içerikleri okumaya başladıkça uygulama ilginizi çekebilecek haberleri öneriler altında ayrı bir yerde sunmaya başlıyor.

Sürekli güncellenerek son dakika haberlere ulaşmanızı sağlayan GÜNDEM’de kaynak ekleme seçeneği bulunmuyor ancak gerek duyacağınızı da zannetmiyorum; zira Türkiye’de ne kadar gazete, teknoloji kanalı varsa hepsi mevcut. Gazetelerin veya teknoloji sitelerinin haberlerine ulaşmak için ayrı ayrı uygulamalarını yüklemek durumunda kalmıyorsunuz.

WiFi ve 3G üzerinden sorunsuz kullanım sunan haber takip uygulamasında okuduğunuz haberlere yorum gönderme şansına da sahipsiniz. Okuduğunuz haberin altına düşüncenizi belirtmek için Facebook hesabınıza giriş yapmanız kafi oluyor.

YORUMLAR