HabitClock

HabitClock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HabitClock ile zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz

HabitClock kullanıcılara alışkanlıklarını ve iş yapma sürelerini ölçümleme imkanı tanıyan bir verimlilik arttırma uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan HabitClock bize rutin olarak gerçekleştirdiğimiz işler ve alışkanlıklar için farklı alarmlar kurma imkanı veriyor. Bu alarmları kurarak yaptığımız işi belli sürede gerçekleştirmemizi sağlayabiliyoruz ve kullanışlı bir çalar saate sahip olabiliyoruz.

HabitClock ile günlük olarak yaptığımız egzersizleri, duş alma ve diş fırçalama gibi günlük bakım işlerini belli bir düzene sokabileceğimiz gibi yemek yaparken uygulamayı kullanarak yemeklerin pişme sürelerine sadık kalabiliyoruz. Eğer yapıtğınız işte ölçüm yapmak istiyorsanız da HabitClock kullanışlı olmakta. Örneğin; size verilen belirli sürede kaç rapor hazırladığınızı HabitClock ile ölçebilir, her rapor başına ayırdığınız süreyi ölçebilirsiniz.

HabitClock ile oluşturduğunuz alışkanlıklar veya işler listelerini paylaşabilmenize de olanak sağlanıyor. HabitClock ile oluşturacağınız yeni alışkanlık veya iş kayıtları için varsayılan iş tamamlama süresini belirleyebilmektesiniz. HabitClock ile kendi profilinizi yaratabiliyorsunuz ve kendinize özel olarak kişiselleştirilmiş bir listeye sahip olabiliyorsunuz.