Hill Racer 1.1.1 (ios)

Hill Racer

Hill Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu parkurlarda kıyasıya bir yarış için hazır olun.

Bir milyona yakın oyun sever tarafından tercih edilen ve ücretsiz olarak sizlere sunulan Hill Racer, keyifli yarışlar yapabileceğiniz güzel bir yarış oyunudur.

Kaliteli görüntü grafikleri ve etkileyici ses efektleri ile keyifli bir oyun deneyimini sizlere sunan bu oyunda yapmanız gereken tek şey, rakipleri geride bırakarak hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmaktır. Yarışlarda karşınıza çıkabilecek çeşitli engeller ve tuzakları aşarak topunuz ile en tepeye çıkarak birinci gelebilirsiniz.

Alışılmış yarış oyunlarından biraz farklı bir şekilde tasarlanan bu oyunda, arabaların yerine toplar ile yarışlar yapılmaktadır. Birbirinden zorlu ve görkemli onlarca yarış pisti bulunmaktadır. Ayrıca yarışlarda kullanabileceğiniz birçok farklı modelde ve renkte toplarda oyun içerisinde yer almaktadır.

Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da kolaylıkla ulaşabileceğiniz Hill Racer, keyifle oynayabileceğiniz güzel bir yarış oyunu olarak dikkat çekmektedir. Her geçen gün daha fazla oyun severin ilgisini çekmeyi başaran bu oyun ile sizlerde zorlu yarışlara katılabilirsiniz. Ayrıca çoklu oyuncu seçeneği ile arkadaşlarınızla birlikte kıyasıya yarışlar yapabilirsiniz.

YORUMLAR