Hollywhoot 1.1.11 (ios)

Hollywhoot

Hollywhoot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İyi bir yönetmen olabilmek için ter dökeceğiz.

Joyseed Gametribe tarafından geliştirilen ve mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Hollywhoot bir simülasyon oyundur.

Bir akademide yer alacağımız oyunda iyi bir yönetmen olabilmek için ter dökecek ve yeni yetenekler keşfetmeye çalışacağız. Oyun içerisinde birbirinden farklı karakterler ve içerikler yer alıyor. Oldukça sağlam grafiklere ve zengin bir içerik genişliğine sahip olan mobil simülasyon oyunu oyuncuların da yüzünü güldürdü.

Google Play’de Android oyuncuları tarafından 100 binden fazla indirilen Hollywhoot, İOS platformunda da geniş kitlelerce oynanıyor. Ses efektleri ile oyunculara keyifli zaman geçirten mobil oyun rengarenk bir atmosfere sahip. Oyun içerisinde bize veirlen çeşitli görevleri yerine getirecek ve Hollywood standartlarında oynayabilecek karakterler keşfedeceğiz.

Kaliteli filmler çekeceğimiz oyunda dünyanın en iyi film yönetmeni olmaya çalışacağız. Filmlere ve Tv şovlarına katılacağımız oyunda eğlence ve tempolu bir yapı bizleri bekliyor olacak. Oyun minimum 1 GB RAM’e ihtiyaç duyarken Android Kitkat 4.4 ve üzerinde oynanabilecek. İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR