İlahiler

İlahiler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlahiler, iPhone ve iPad'leri üzerinde dilediği zaman ilahi dinleyebilmek yada sözlerini kontrol etmek isteyen kullanıcıların ücretsiz olarak kullanabileceği yararlı bir iOS uygulamasıdır.

İlahiler, ilahi dinlemeyi seven kullanıcıların kesinlikle kullanmasını tavsiye ettiğim en iyi ilahi uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama üzerinde ister ilahi sözlerini okuyabilir, isterseniz de ilahileri dinleyebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamayı yaşlılar dahil her yaştan kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Harf listesine göre listelenen ilahiler arasında istediğiniz ilahiyi arama çubuğuna da yazarak çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz sürümünü indirerek dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Eğer ücretli versiyonunu satın almak isterseniz 6.49 TL ödemeniz gerekiyor.

Uygulama üzerinde bir çok yerli ve yabancı ilahi sözü bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ilahileri dinleyebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise en iyiler listesi diyebilirim. Bu listeyi kontrol ederek diğer kullanıcıların dinlediği yada sözlerine baktığı en popüler ilahileri görebilirsiniz. Sevdiğiniz ilahileri ise arkadaşlarınız ile Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarını yada yakınlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Böylelikle popüler ilahilerin daha falza kişi tarafından dinlenmesi çok kısa sürede ve kolayca gerçekleşebilir.

Uygulamaya en son çıkan tüm ilahiler eklenmektedir. Bu nedenle yeni çıkan ilahileri de İlahiler uygulaması sayesinde kontrol ederek dinleyebilirsiniz.

İlahi dinlemek ve ilahi sözlerini okumak için bir uygulama arıyorsanız ''İlahiler'' uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.