Junimong 1.0.15 (ios)

Junimong

Junimong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Dünya üzerinde başka çocukların da bağlı olduğu bir sosyal ağdan kendi çocuğunuzun da resim çizebileceği ücretsiz bir uygulama.

Çocuklara yönelik güzel bir mobil uygulama olan Junimong, cesur bir fikirle gelip kimsenin denemediği şeyleri gerçek kılıyor. Dil gereksinimi olmadan dünya üzerindeki tüm çocukların resim çizerek anlaşabileceği bu uygulama. Menüde sıkıntı yaşanılmaması için 20'den fazla dili destekleyen Junimong Türkçe olarak da menüleri gezmenize izin veriyor. Böylece uygulama içinde dolaşırken ikinci bir dile ihtiyaç duymayacaksınız.

Takdir edersiniz ki, mobil cihazlarda çocuklar için yoğunlukta boyama kitabı uygulamaları sunulurken çizime meraklı olanlara aşırı profesyonel araçlar sunuluyor. Junimong tam bu aradaki boşluğu dolduran bir uygulama olarak yıldızı parlayan bir hizmet sunuyor. Üstelik ufak yaşta resim yetenklerini geliştiren çocuğunuz bu uygulama içerisinde yapmış olduğu çalışmaları kendi sosyal ağında paylaşıp resim çizen dünya üzerindeki diğer çocuklarla da yaratıcılığı ateşleyen bir etkileşim yakalayabilir.

Çocuklar için hazırlanmış bir uygulama söz konusu olduğunda önem kazanan özelliklerden biri de Junimong'un tamamen ücretsiz olması. iPhone veya iPad için optimize edilmiş kontroller eşliğinde çocuğunuz hem eğitici bir çalışmaya eğlenceli bir adaım atarken sosyal medya konusunda da fikir edinmeye başlayacak.

YORUMLAR