Kargo Yakala

Kargo Yakala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kargo Yakala sayesinde evimizi veya ofisimizi taşımak için ihtiyaç duyduğumuz nakliyat hizmetlerine göz atabiliyoruz.

Kargo Yakala, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir kargo hizmeti bulma uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ev ve iş yerlerini taşımak isteyen kullanıcıların ihtiyaç duydukları nakliye hizmetlerine en uygun fiyat teklifleriyle ulaşmalarını garantiliyor.

Uygulama herhangi bir ilan sitesi mantığıyla çalışıyor. Evini veya ofisini taşımak isteyenler eşyaların fotoğraflarını çekip servise yüklüyorlar. İlana bir de fiyat teklifi giriliyor. Bu aşamadan sonra nakliyeciler ilana göz atıp fiyat teklifinde bulunuyorlar veya ilanı veren kişinin verdiği teklife tamam diyorlar.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de kullanıcıları nakliyeci bulma tasasından ve pazarlık yapma safhasından kurtarması. Buna ek olarak yapılan tüm işlemler Kargo Yakala'nın güvencesi altında gerçekleşiyor. Ödemeler bu servis üzerinden yapıldığı için herhangi tatsız bir durumla karşılaşma riski mevcut değil.

Zaman kaybetmeden ofisinizi veya evinizi taşıyacak bir nakliyeci bulmak istiyorsanız Kargo Yakala'ya bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İster tek bir eşya isterseniz de tüm dairenizi Kargo Yakala'dan bulacağınız nakliyeciler ile taşıtabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlara.