Kaspersky Password Manager 1.4.0 (ios)

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  49

 • Üretici

  Kaspersky Lab

Kaspersky Password Manager, şifre hatırlama derdinden kurtaran ücretsiz ve kullanımı basit yüksek güvenlikli bir parola yöneticisi.

Kaspersky Password Manager, e-posta ve sosyal ağ hesapları için karmaşık şifreler belirleyen ancak unutan iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir parola yöneticisi ve de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Popüler güvenlik firması Kaspersky’nin Türkçe dil desteği ile gelen parola yöneticisi Windows PC’lerin yanında mobilde de kullanılabiliyor. iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazlarımıza indirip Kaspersky hesabımıza giriş yaparak kullanmaya başlayabildiğimiz uygulama ile tüm kullanıcı adı ve şifrelerimizi tek ve en önemlisi güvenli bir noktada saklayabiliyoruz. Web site ve uygulamalar dışında başkalarının görmesini istemediğimiz notları ve kişisel bilgilerimizi kaydedebiliyoruz. Uygulamaya kaydettiğimiz tüm veriler şifrelenmiş olarak saklanıyor ve master şifre ile korunuyor.

Ücretsiz sürümde en fazla 15 parola saklamamıza izin veren Kaspersky Password Manager uygulamasının en dikkat çeken özelliği ise cihazlar arası senkronizasyon desteği. Daha önce Windows bilgisayarınızda bu parola yöneticisini kullandıysanız uygulama üzerinden Kaspersky hesabınıza girdiğinizde bilgisayarınızda kaydettiğiniz tüm parolalar, notlar, kişisel bilgiler olduğu gibi mobil cihazınıza aktarılmış oluyor.

Kaspersky Password Manager Özellikleri:

 • Tüm oturum açma bilgileriniz, mühim notlarınız, kişi bilgileri tek bir yerde saklama ve master şifre ile koruma.
 • Parolaları birden fazla cihaz arasında sekronize etme (Kaspersky hesabı ile giriş gerektirir.)
 • Mobil uygulamalardaki kullanıcı adı ve şifre alanını ve web sitelerindeki formları otomatik doldurma
 • Türkçe dil desteği ve son derece modern, sade kullanıcı arayüz
 • Ücretsiz kullanım (15 parola saklama ile sınırlı.)

Kaspersky Password Manager'ı Windows PC'nize aşağıdaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz:

YORUMLAR