Kıyı Müzik

Kıyı Müzik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kıyı Müzik bize kıyıda köşede kalmış güzel müzikleri dinleten bir radyo uygulamasıdır.

Duke Ellington iyi müzik ve kötü müzik ayrımını yaparken oldukça basit bir söylemde bulunuyor. Eğer ki bir müzik ruhumuza hitap ediyorsa, bizi bazen neşelendirip bazen hüzünlendiriyorsa o iyi müziktir diyor. Peki ya kıyıda köşede kalmış müzikler de iyi midir? Dahası müziğin evrenselliği bütün dünyaya yayılabilir mi? Bunun cevabını bizlere Kıyı Müzik veriyor.

Kıyı Müzik bize kıyıda köşede kalmış güzel müzikleri dinleten güzel bir radyo sitesi. Web ile yetinmeyip iPhone ve iPad cihazlarımızdan da erişebilmemiz için çok güzel bir uygulama tasarlamışlar. Ruhumuza hitap eden birbirinden iyi müzikleri ardı ardına dinlememize yarayan bu uygulama sayesinde artık derin bir yolculuğa çıkmaya başlayabiliriz.

Uygulamaya ücretsiz olarak App Store üzerinden ulaşabilmek mümkün. İndirdiğimizde karşımıza oldukça sade bir arayüz çıkıyor. Radyoyu açıp dinlerken bir yandan haberlere bakıp, diğer yandan yapılan programların önceki yayın listelerini inceleyebiliyoruz. Bu konuda hakkını vermek gerekiyor. Kıyı Müzikte birden çok kategoride program yapılıyor. Post-rock, Progressive Saati, Doğu’nun Limanları, Nostalji, Gece ve daha birçok kategorideki harika müzikleri dinleyebiliyoruz.

Evdeyken, çalışırken veya yoldayken ben müziksiz yapamam diyorsanız Kıyı Müzik iOS uygulamasını indirmenizi mutlaka öneririm. Rahatlıkla söyleyebilirim ki bir sonraki parçayı beklerken sabırsızlanacak, bir kere açtığınızda kapatmak istemeyeceksiniz.


 

YORUMLAR