Kuveyt Türk Mobil Şube 3.0.1 (ios)

Kuveyt Türk Mobil Şube

Kuveyt Türk Mobil Şube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,250

  • Üretici

    Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz an dilediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması ile iPhone ve iPad’iniz üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin yararlanabildiği uygulama ile hesaplarınızı yönetmekten kredi kartı borcu ve faturalarınızı ödemeye kadar pek çok işlemi yerinizden yapabilirsiniz. Üstelik bankacılık işlemleriniz için işlem ücreti ödemezsiniz.

Kuveyt Türk Bankası’nın iOS platformu için hazırladığı bankacılık uygulaması Mobil Şube, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte bir uygulama. Vadeli ve vadesiz hesaplarınızı inceleyebiliyor, EFT ve Havale işlemlerinizi yapabiliyor, faturalarınızı ödeyebiliyor, faturasız hattınız için TL yüklemesi yapabiliyor, finansal hesaplamalar (kar payı, finansman, döviz) yapabiliyor, döviz kurlarını takip edebiliyor, en yakın Şube ve ATM’nin yerini öğrenebiliyorsunuz.

Müşteri numaranızı ve şifreniz ile ister kısa mesaj (Bilgilerinizi girdiğinizde şifre içeren bir sms gönderiliyor.) isterseniz de daha önce belirlediğiniz pin ile giriş yaparak Mobil Şube’yi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR