Linphone 2.2.5 (ios)

Linphone

Linphone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linphone sayesinde internet üzerinden hem sesli hem de videolu ücretsiz görüşmeler gerçekleştirebiliyoruz.

Açık kaynaklı tasarlanan Linphone, iPhone kullanıcılarına interenet üzerinden videolu ve sesli görüşme yapabilme imkanı veriyor. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz Linphone, SIP protokolüyle uyumlu olarak çalışıyor.

Linphone sayesinde ister videolu ister sesli görüşmeler gerçekleştirebiliyoruz. Aynı anda birden fazla arama yapabiliyor olması, öne çıkan özellikleri arasında. Özellikle farklı yerlerde bulunan kullanıcılar sesli ve video konferans özelliğini kullanarak internet üzerinden toplantılar gerçekleştirebilirler.

Uygulama üzerinden yaptığımız görüşmelere geçmiş bölümü üzerinden erişebiliyoruz. Dilersek bunları sadece basit birkaç tıklama ile temizleyebiliriz.

Linphone, kullanıcılarına sadece sesli ve videolu aramalar yapma şansı tanımıyor, aynı zamanda mesaj göndermelerine de olanak tanıyor. Hatta göndereceğimiz mesajlara dokümanlar ve dosyalar dahi ekleyebiliyoruz.

Güvenilir, pratik ve tasasız bir kullanım deneyimi sunan Linphone, ücretsiz görüşme yapmak isteyen kullanıcıların tek adresi.

YORUMLAR