Lyrics Mania 2.0.1 (ios)

Lyrics Mania

Lyrics Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir şarkı sözü uygulamasıdır.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve şarkı sözlerine kolayca erişmek istiyorsanız, Lyrics Mania tam aradığınız uygulama olabilir. iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulamada milyonlarca şarkı sözü sizleri bekliyor.

Müzikle ilgilenmek için günümüzün en ideal çağlardan birisi olduğunu söylemek mümkün. Çünkü bildiğiniz gibi artık istediğiniz müziğe ister bilgisayarlar ister mobil cihazlar yoluyla kolayca erişebiliyorsunuz.

Özellikle Shazam bu konuda devrim yaratan uygulamalardan birisi oldu desek yanlış olmaz sanırım. Shazam ile bir şarkıyı dinlettiğinizde anında kimin şarkısı olduğunu ve şarkının adını görebiliyorsunuz.

Lyrics Mania da Shazam'a benzeyen bir uygulama. Bilmediğiniz bir şarkı çıktığında uygulamaya dinleterek hangi şarkı olduğunu kolayca bulabiliyorsunuz. Üstelik şarkının sözleri de anında ekranda çıkıyor.

Uygulama ile beğendiğiniz şarkıları favorilerinize ekleyip hızlıca erişebiliyorsunuz. Bununla birlikte Spotify gibi bir dış uygulama kullanıyorsanız, Lyrics Mania ile entegre ederek birlikte kullanabiliyorsunuz.

Eğer siz de müzik dinlemeyi seviyorsanız, bu uygulamayı denemelisiniz.

YORUMLAR