Medium 1.6.44 (ios)
Medium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    A Medium Corporation

Medium, yazarların hikayelerini, fikirlerini, hayata olan bakış açılarını diğer kullanıcılarla paylaşabilecekleri keyifli bir platform.

Medium hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerine tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir paylaşım platformu olarak öne çıkıyor. Paylşaım platformu denince akla ilk sosyal medya geliyor fakat Medium alıştığımız sosyal medya araçlarından bir hayli farklı işliyor.

Öncelikle uygulama yazarların kendi ürettikleri hikayeleri, bakış açılarını ve hayata dair yaşadıkları her şeyi paylaşma şansı sunuyor. Bu bağlamda Medium'um biraz daha niş bir kitleye hitap ettiğini söylemek yanlış olmaz. Uygulamayı kullanabilmek için Facebook veya Twitter hesabıyla giriş yapmak gerekiyor. Bu aşamadan sonra uygulamada paylaşılan içerikleri görebilir ve onlara yorum yazabiliriz. Hatta çok hoşumuza gidenleri kendi hesaplarımız üzerinden paylaşabiliyoruz.

Twitter be Blogger gibi ünlü platformların altına imzasını atan Ev Williams tarafından tasarlanan Medium, farklı bakış açıları tanımak isteyen kullanıcıların mutlaka göz atmaları gereken uygulamalardan bir tanesi. Her ne kadar Twitter'a benzese de hem arayüz hem de hitap ettiği kitle olarak farklılaşmasını iyi biliyor.

YORUMLAR