Mushroom Wars 2 2.0.4 (ios)

Mushroom Wars 2

Mushroom Wars 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mushroom Wars 2, iPhone ve iPad'de oynanabilen gerçek zamanlı strateji oyunu.

Mushroom Wars 2, mobil platformda birçok ödül almış gerçek zamanlı strateji türünde iOS oyunu. Yenilikçi kontrol sistemiyle iPhone’da da iPad’de de rahat oynanış sunan ödüllü strateji oyununda mantar kabileleri karşı karşıya geliyor. Evet, mantarlar cesur birer savaşçı olarak oyundaki yerlerini alıyorlar.

Cesur mantar kabilelerini karşı karşıya getiren gerçek zamanlı strateji oyununda korkusuz mantar komutanı olarak yerimizi alıyoruz. Her birini oynaması ayrı keyif veren çoklu oyuncu modunda veya mantar halkının her kabilesi için özel bölüm sunan tek oyunculu modda savaş meydanının yönetimini ele geçirmek için mücadele veriyoruz.

Görsellerin iyileştirildiği, yeni karakterlerin eklendiği, daha da önemlisi yeni çok oyunculu (multiplayer) modlarının eklendiği devam oyununda tek oyunculu modda bile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Her bölümde 50’den fazla hedefiniz var. Çok oyunculu moda geçtiğinizde de ödül sisteminin bulunduğu ligler, düşmanlarınızı ortadan elbirliğiyle kaldırdığınız iki oyunculu mod, arkadaşlarınızla çatışma keyfini sürdüğünüz özel oyunlar ve dahası sizleri bekliyor.

YORUMLAR