OkCupid Dating 4.1.1 (ios)

OkCupid Dating

OkCupid Dating
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OkCupid Dating, yeni insanlarla tanışmayı ve buluşmayı sevenlerin kullanabileceği eğlenceli ve etkileyici bir sosyal ağ uygulamasıdır.

OkCupid Dating, yeni arkadaşlar edinmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanan kişiler için eliştirilen ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Dünya üzerindeki en popüler tanışma uygulamalarından olan OkCupid Dating'i kullanarak binlerce kullanıcı arasından herhangi bile ile kolayca tanışıp buluşabilirsiniz.

Kullanıcılar uygulama ile birlikte yeni kişiler ile tanışıp ücretsiz olarak mesajlaşabilirler. Ayrıca uygulamanın sizin önerdiği buluşmaya uygun kişileri de kontrol ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Akıllı algoritması ile sizin istediğiniz özelliklere en uygun kişileri tespir ederek size öneren uygulama, daha sonra bu kişiler ile tanışarak muhabbet etmenizi ve hatta buluşmanızı sağlıyor.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi ise, diğer kullanıcıların profillerini kimliğiniz çaığa çıkarmadan gezebilmeniz. Bu sayede istediğiniz kişilerin profillerine girerek bilgilerini öğrenebilirsiniz. Gelen kutunuzda 5000 adet mesaja kadar mesaj saklayabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmesine rağmen, uygulama içerisinde bulunan ve parayla satın alabileceğiniz özelliklere sahip. Yapacağınız harcamalar ise iTunes hesabınızdan kesilmektedir.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indireceğiniz OkCupid Dating uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR