OneSet

OneSet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OneSet uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca spor ve fitness videolarına ulaşın.

OneSet uygulaması, spor meraklısı iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak en güzel fitness ve egzersiz videolarına ulaşabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, kullanıcıların kendi videolarını yükleyebilmeleri ve tüm dünyayla paylaşabilmeleri sayesinde üniversal bir spor videosu uygulaması haline gelmeyi de başarıyor diyebilirim.

Uygulamada yer alan videolar hem profesyonel hem de amatör olarak spor yapan kullanıcılar tarafından yükleniyorlar ve böylelikle kendi spor videolarınızı yüklediğinizden uzmanların yaptığınız hatalara dair görüşlerini de kolayca alabiliyorsunuz. Video beğenme, yorum yapma, paylaşma gibi beklendik işlevlerin uygulamada yer alması sayesinde kullanımınız esnasında hem diğer kullanıcılarla etkileşime daha kolay girebiliyor, hem de değerli görüşleri keşfedebiliyorsunuz.

Videoların yanında fotoğraf paylaşımına da izin veren uygulama, dilerseniz kendi profilinizi yaratmanızın ardından arkadaşlarınızı bağlantılarınız olarak eklemenize de yardımcı oluyor. Böylelikle her zaman sizinle benzer spor alışkanlıklarına sahip kişilerle iletişimde kalabiliyorsunuz.

Neredeyse her tür spor aktivitesine dair videolar barındıran uygulama, böylelikle hem hafif sporlar hem de vücut geliştirme gibi daha ağır sporlara dair tüm içerikleri kullanıcılara sunuyor. Ancak aktif bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınızın olması gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Uygulamanın içerisindeki videolar uzun kullanımlardan oldukça kota tüketeceklerdir ve bu nedenle 3G yerine WiFi bağlantıları kullanarak kota sorunlarının da önüne geçebilirsiniz.

Eğer spor yaparken kendinize bir destek arıyor ve dünyanın her yanında uzmanların önerilerini edinmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR