Parkkolay 2.1.2 (ios)

Parkkolay

Parkkolay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    5

  • Üretici

    Parkkolay

Parkkolay mobil uygulaması otopark bulma konusunda akla gelen tüm detayları kullanıcılarına sunan kapsamlı bir otopark bulma uygulamasıdır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Parkkolay mobil uygulaması, yoğun şehir trafiğinde park yeri bulma derdine derman olabilecek potansiyele sahip bir tür otopark bulma uygulamasıdır.

Yoğun araç trafiğinin yaşandığı semtlerde ve metropol şehirlerde araç sahiplerini zor durumlara düşüren park yeri bulma problemi, insanları her gün strese sokmaktayken, Parkkolay gibi bir mobil uygulamanın geliştirilmesi kaçınılmaz oldu. Otopark bulma konusunda sunulabilecek tüm kolaylıkları sunan ve en ince ayrıntıya kadar düşünülerek hazırlanmış olan Parkkolay mobil uygulaması, öncelikle kullanıcılarına en yakın otoparkların yerlerini bildiriyor.

Otoparkın lokasyonunu belirtmekle kalmayıp bir de yol tarifi hizmeti sunan Parkkolay uygulamasında kullanıcılar rezervasyonlarını yaptıkları anda otoparktan bir park yeri kendileri için ayrılmış oluyor. Ayrıca Parkkolay mobil uygulamasında park yerinizin ücretini kredi kartınızla ödeyebiliyorsunuz. Böylelikle kullanıcılar nakit taşımadan da park ücretini ödeyebilecekler. Kullanıcılar otoparka gitmeden önce de otoparkın doluluk oranını ve fiyat bilgilerini de önceden öğrenebiliyor. Parkkolay mobil uygulaması büyük kolaylıklar sunarken otoparka girerken tek yapmanız gereken ise otopark girişinde yer alan ilgili cihaza uygulamadaki karekodu okutmak. Parkkolay uygulaması ayrıca aracınızın otoparktaki güvenliğini de taahhüt ediyor.

YORUMLAR