pikSpeak Camera

pikSpeak Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

pikSpeak Camera, iPhone ve iPad kullanıcılarının sesli fotoğraflar çekmesini sağlayan yaratıcı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

pikSpeak Camera, ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz ile enterasan fotoğraflar çekebileceğiniz oldukça güzel ve eğlenceli bir uygulamadır. Uygulamanın asıl amacı kullanıcıların sesli fotoğraflar çekebilmesini sağlamak ve bu sesleri düzenleyebilmek.

Sesli fotoğraflar çekmek dışında uygulama içerisinde fotoğraf düzenlemenizi sağlayan gerekli araçlar bulunmaktadır. Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza birbirinden güzel ve şık efektler ekleyebilir ve ortaya çıkan sonuçları Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformları üzerinden anında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiç bir zorluk çekmeden rahatça kullanabileceğiniz bir uygulama olan pikSpeak'i cihazınızın standart kamerası olarak kullanarka fotoğraflar çekerek daha sonra efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza farklı sesler ekleyerek fotoğraflarınızın konuşmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Fotoğraf ile aynı anda ses kaydı
  • Sosyal medya desteği
  • Fotoğraflara eklenecek olan sesleirn süresini ayarlama
  • iTunes yardımıyla fotoğrafları PC yada Mac'lerinize kaydetme
  • Sesli fotoğraflar ile videodan daha az yer kaplama

Yaratıcılığınızı kullanarak mükemmel fotoğraflar çekmek ve bu fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapmak istiyorsanız pikSpeak'i iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle yüklemelisiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz şekilde limitsiz kullanabilirsiniz.