Quandoo 1.5 (ios)

Quandoo

1.5
Quandoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quandoo uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak istediğiniz restoranlarda kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Quandoo uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz konum tabanlı bir restoran rezervasyonu uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve kolay kullanılır, basit yapısının yanında hızlı olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Pek çok konum bazlı uygulama mekanlar hakkında bilgiler sunsa da bunların büyük kısmında rezervasyon gibi işlemler mümkün olmuyor ve Quandoo bu konudaki açıkları kapatmaya çalışıyor.

Uygulamadan faydalanan kullanıcılar, sadece rezervasyon yapabilmekle kalmıyorlar, aynı zamanda uygulama içerisinde sunulan pek çok indirim ve kampanya da katılabiliyorlar. Böylece her zaman el elverişli fırsatları yakalamak mümkün oluyor.

Restoran arama işlemleri sırasında, restoranların konumlarına, adlarına ve pişirdikleri yemeklere göre filtreleme seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz restoranı bulduktan sonra, mekana dair fotoğraflar, menüler, saatler, adres ve iletişim bilgileri ile diğer kullanıcıların yorumlarını inceleyebilir, böylece son kararınızı verebilirsiniz.

Gerçekleştirilen rezervasyon işlemlerinden herhangi bir ücret alınmıyor. Bunun yanında uygulama içi bazı aşamaları geçtiğinizde ekstra fırsatlarla karşılaşmanız da mümkün. Eğer kolay bir şekilde restoran rezervasyonları yapmak istiyorsanız denemeden geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR