Remixlive 2.1.1 (ios)

Remixlive

Remixlive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remixlive, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir ses ve müzik uygulamasıdır.

Remixlive, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir müzik oluşturma uygulamasıdır. Remixlive ile kendi zevkinize göre parçalar oluşturabilir ve kendi müziğinizi yapabilirsiniz.

Kendi zevkinize göre müzik yapabileceğiniz bir uygulama olan Remixlive ile inanılmaz parçalar oluşturabiliyorsunuz. Sonsuz döngüler oluşturabilir, farklı kombinasyonla parçalar oluşturabilir ve zengin katmanlı sesler yaratabilirsiniz. Profesyonelinden amatörüne kadar herkesin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Remixlive,  yüzlerce özelliğe de sahip. Farklı formatlarda ses çıktısı alabilme, zengin katmanlı müzikler oluşturabilme ve ses kayıt etme gibi mükemmel özelliklere sahip olan Remixlive stüdyo ortamını sizlere sunuyor. Ses ve müzik ile alakalı olan kişilerin telefonlarında mutlaka olması gereken bir uygulamadır. Uygulamada yer alan launchpad ile de güzel müzikler yapabilirsiniz.

Remixlive uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR