Rormix

Rormix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rormix uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca en yeni ve kaliteli müzisyenleri keşfedebiliyorsunuz.

Rormix uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak yeni sanatçılar ve müzikler keşfedebilmenizi sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve böylece daha önce dinlemediğiniz ya da karşılaşma imkanınız olmayan parçaları hemen bularak yeni müziklere yelken açmanıza yardımcı oluyor diyebilirim.

Uygulamanın iyi tasarlanmış arayüzü ve doğru şekilde çalışan küratörleri sayesinde her zaman en hoşunuza gidecek sonuçlarla karşılaştığınızı söyleyebilirim. Bir süre sonra müzik dinleme alışkanlıklarınızı öğrenen ve bu sayede ilgi alanınıza giren parçaları sunan Rormix, bu sayede oldukça geniş bir müzisyen arşivine sahip olmanızı da sağlıyor.

Tinder uygulamasında olduğu gibi devamlı olarak karşınıza yeni klipler geliyorlar ve bu klipleri sağa ittirdiğinizde beğendiğinizi, sola ittirdiğinizde ise beğenmediğinizi belli edebiliyorsunuz. Gelen kliplerin 15 saniye boyunca devam etmesi ve HD kalitede yayınlanması ile işinizin oldukça kolay bir hale geldiğini de belirtmek gerek.

Bilhassa tanınmamış ancak kaliteli müzisyenlerin müziklerini denemeyi sevenlerin kullanabilecekleri uygulama tabii ki aktif bir internet bağlantısı gerektiriyor ancak 3G bağlantınızı kullanmanız durumunda biraz fazla kota tüketebileceğini de unutmamalısınız.

Yeni şarkı ve şarkıcılar arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR