Runtastic Mountain Bike

Runtastic Mountain Bike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91

  • Üretici

    Runtastic

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bisiklet gezisi uygulamasıdır.

Runtastic Mountain Bike, pek çok başarılı spor uygulaması geliştiren firma Runtastic tarafından dağ bisikleti tutkunları için geliştirilmiş faydalı bir uygulamadır. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Uygulama sadece spor için dağ bisikleti kullananlara yönelik değil, aynı zamanda bunu hobi olarak yapanlara ya da yarış yapanlara da yönelik tasarlanmış. Bu yüzden de beğeneceğinizi düşündüğüm pek çok özelliğe sahip.

Cep telefonlarınızı bisiklet bilgisayarına dönüştürecek olan bu uygulamanın ilk ve en önemli özelliği rotanızın kaydını tutup daha sonra Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarından paylaşabilme şansına sahip olmanız.

Ayrıca dağ bisikleti ile belki de GPS'in çekmediği yerlerde gezeceğinizden içerisinde bulunan çevrimdışı haritalar da çok işinize yarayacaktır. Yine Google Haritalardan da faydalanma şansına da sahipsiniz.

Uygulama sadece navigasyon amaçlı değil, hızınızı, temponuzu, kalp atışınızı da takip etmenize yarayan özellikler mevcut. Yine gerçek zamanlı istatistikler ile durumunuzu görebilir, otomatik duraklama algılayıcı sayesinde her mola verdiğinizde duraklatmak zorunda kalmazsınız.

Benzer uygulamalar gibi sesli bildirim ve müzik dinleme özelliklerine sahip olan uygulama size hava durumu bilgilerini de sunar. Böylece pek çok faydalı özelliğe sahip olan bu uygulama ile rahat bir şekilde dağ bisikletinizi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR