Seaport 4.0.3 (ios)

Seaport

Seaport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deniz üzerinden çeşitli nakliye işleri yapabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur.

Android ve İOS cihazlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz Seaport, deniz üstünde nakliye işi yapabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. İyi bir gemi filosuyla büyük bir nakliye işinin altından kalkmak için hünerlerinize ihtiyacınız olacak. 

Romalılar, Vikingler, korsanlar ve benzeri birçok topluluğun bulunduğu çeşitli etkinliklere ulaşabilirsiniz. Yeni bölgeler keşfedebilir ve yeni işlere yelken açabilirsiniz. Dünyaca bilindik denizciler ve kaşifler ile bir araya gelebileceğiniz bu oyunda, tarihi bir serüven sizleri bekliyor. 

Basit bir balıkçı köyü ile başlayacağınız bu oyunda, ilerleyen seviyelerde dünyanın en bilindik liman kentinden birine sahip olabilirsiniz. Tarihi gemileri satın alabilir ve zengin bir gemi koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Sahip olduğunuz gemileri yükseltebilmek için altına ihtiyacınız olacaktır. Gemi yükseltmede kullanacağınız bu altınları, çeşitli nakliye işleri yaparak kazanabilirsiniz. Binalar yaparak çevrenizi genişletebilir ve sürekli olarak büyüyen bir kent konumuna ulaşabilirsiniz.

Kendi limanınızı kurarak, deniz üzerindeki önemli nakliye işlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinen Seaport, mobil platformda yüz binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanmaktadır. 
 

YORUMLAR