Sensei Wars

Sensei Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sensei Wars oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur

Sensei Wars, aksiyon, strateji ve savaş öğelerini oldukça başarılı bir şekilde birleştiren ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Sensei Wars'ta kendi hükümdarlığını kurarak dünyaya hakim olmaya çalışan bir senseyi yönetiyoruz. Senseyimizin savaş stilini belirleyerek dojomuzu düşman saldırılarına karşı savunmalı, düşman karargahlarını ele geçirmeli ve özel iyileştirme yeteneklerini yönetmeliyiz. Bu maceramız boyunca kendi ordumuzu yetiştiriyoruz ve karargahımızı savunma sistemleriyle donatarak güvenliğimizi sağlıyoruz.

Sensei Wars bize oldukça kaliteli 3 boyutlu grafikler sunmaktadır. Oyunda savaşları, askerlerimizi ve binalarımızı tamamen 3 boyutlu olarak kontrol etmekteyiz. Senseyimizin savaş stilini belirleyebiliyor olmamız ise oyunun gidişatını direkt olarak değiştirebilmemizi sağlıyor. Oyunda savunma sistemlerimizi barut gibi öğeler kullanarak daha sağlam hale getirebilmekteyiz.

Sensei Wars bize tek kişilik oyun modunun yanında ortak oyun modu veya çoklu oyuncu modu da sunmakta. Strateji oyunlarını seviyorsanız Sensei Wars oldukça güzel bir alternatif olacaktır.

 

 

YORUMLAR