Süleyman Demirel Üniversitesi 1.0 (ios)

Süleyman Demirel Üniversitesi

1.0
Süleyman Demirel Üniversitesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süleyman Demirel Üniversitesi ile ilgili önemli olan her şeyi barındıran bir mobil uygulama.

Süleyman Demirel Üniversitesi'nin resmi mobil uygulaması tüm platformlardan öğrencilere ulaşmasını biliyor. iOS, Android ve Windows Phone platformlarının tamamında bu cihazların tasarım dillerine uygun bir kimlikle sunulan uygulama iPhone ve iPad üzerinde oldukça akıcı bir performans sergiliyor. Online eğitim ve kayıt konusunda öğrencilere yardımcı bir kılavuz olarak hazırlanan bu çalışma eğitim hayatının bir rehberi olacak bir sürü seçeneği içerisinde barındırıyor.

Süleyman Demirel Üniversitei uygulaması, yapılabilecek işlemleri kategorlere göre ayırma fikriyle başarılı bir işlem gerçekleştirmiş. Üniversite ile ilgili gündemi ve haberleri aktif olarak takip edebildiğiniz uygulama ile aynı zamanda günlük yemek listelerine görseller eşliğinde ulaşmanız mümkün. Fakülte ve akademik birimler için lokasyon bilgileri arıyorsanız bu uygulama ile yol tarifi alabilirsiniz. Özellikle de farklı bir yerde sınavınız varsa veya dışarıdan ders alıyorsanız bu bilgi çok işinize yarayacaktır. Öğrenci bilgi sistemine olan erişim sayesinde kayıt bilgileriniz ve transkriptinize kadar bilgi almanızı mümkün kılan entegre bir sistem de mevcut.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama bizzat Süleyman Demirel Üniversite Bilgi İşlem departmanınca hazırlanmış olup kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz problemler oluştuğunda birebir yardım alacağınız mecra olarak da ulaşabileceğiniz bir adrestir.