Türk Telekom Kariyer

Türk Telekom Kariyer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Kariyer, iş hayatına yeni atılanlara yardımcı olacak ipuçları ve seçenekler sunan bir kariyer uygulaması.

Türk Telekom Kariyer, Türk Telekom’dan iş fırsatlarını takip edebileceğiniz ve iş hayatında karşınıza çıkacak zorluklarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenebileceğiniz bir kariyer uygulaması. İnsan Kaynaklarını etkileyecek bir özgeçmiş hazırlamaktan, işe alımlarda sorulan klişe soruların yanıtını bulmaya kadar iş hayatınızı şekillendirecek yararlı bilgiler de bu uygulamada.

Türkiye’nin ilk kurumsal kariyer uygulaması olarak karşımıza çıkan Türk Telekom Kariyer, daha çok iş hayatına yeni atılacak kişiler için yapılmış bir uygulama. Tabii ki uygulama üzerinden Türk Telekom’dan iş fırsatlarını incelemeniz, başvuru yapmanız, özgeçmiş hazırlamanız mümkün ancak uygulamanın dikkat çeken özellikleri denemeyi olmayan yeni mezun kişilere yönelik. Özgeçmiş düzenleme, etkili mülakat için ipuçları, en sık sorulan iş görüşmesi soruları ile başa çıkmanın yolu, iş aramaya başlamadan önce sanal alemde yapılması gerekenler gibi pek çok yararlı ipucu yer alıyor.

Türk Telekom Kariyer uygulamasını benzerlerinden ayıran diğer bir özellik te İlk Mülakatım uygulaması. Bir örnekle açıklamak gerekirse; Yeni mezun olmuş biri olarak iş hayatına atılacak ancak hiçbir tecrübeniz olmadığından özgeçmişinizi hazırlarken nelere dikkat edeceğinizi veya mülakatta heyecanınızı nasıl yenebileceğinizi bilmiyorsunuz. İlk Mülakatım sayesinde gerçeğe yakın bir işe alım deneyimi yaşıyor ve bu sorunları nasıl aşacağınızı öğrenebiliyorsunuz. İşe alım simülasyonu olarak tanımlanan bu sistemin en iyi yanı ise mülakata nerede olursanız olun katılabilmeniz. İster Türk Telekom ofislerine uğrayarak isterseniz de evinizden çıkmadan Skype veya Wirofon üzerinden mülakata girebiliyorsunuz.

Türk Telekom Kariyer Özellikleri:

  • Etkili bir özgeçmişin nasıl hazırlandığını, görüşmelerde nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenin.
  • Etkili bir mülakat için ipuçlarına göz atın.
  • İlk Mülakatım uygulaması ile gerçeğe yakın işe alım deneyimi yaşayın.
  • Türk Telekom'dan iş fırsatlarını takip edin.

YORUMLAR