Türkçe İslam

Türkçe İslam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkçe İslam, İslam hakkında faydalı bilgiler veren bir uygulama.

Türkçe İslam, iPhone ve iPad cihaz sahiplerine yönelik tasarlanmış bir İslami bilgiler uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu bilgilendirici uygulama sayesinde İslam alemi hakkında merak edilen sorulara cevap bulabiliyor ve kapsamlı bilgilere ulaşabiliyoruz.

Uygulamada mealler, hadisler, namaz vakitleri ve kıble yönü gibi günlük hayatta ihityacımız olabilecek bilgilere göz atabiliyoruz. Bu bakımdan uygulamanın özellikle İslam dininin kurallarını tam olarak öğrenmek isteyen kullanıcıların epey işine yarayacağını söyleyebiliriz.

Türkçe İslam bilgi bakımından tatmin edici sonuçlara imza atıyor fakat tasarım olarak biraz daha farklı bir yapıya sahip olmasını beklerdik. Siyah renk üzerine beyaz renkle yazılmış olması gözü bir süre sonra yorabiliyor. Beyaz sayfa rengi üzerine siyah yazı tercih edilmiş olsaydı çok daha rahat bir okuma deneyimi yaşayabilirdik.

Bunun haricinde hiçbir eksiği olmadığını tekrar belirtelim. Eğer İslam dini hakkında daha fazla bil edinmek istiyorsanız Türkçe İslam'ı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR