Waaaaay! 2.2.2 (ios)

Waaaaay!

Waaaaay!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    143

  • Üretici

    Ryota Ayaki

Waaaaay! uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda pusulayla yolunuzu bulabiliyorsunuz.

Waaaaay! uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında bulundurmaktan keyif alabilecekleri oldukça ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Temel olarak bir navigasyon uygulaması olmasına rağmen herhangi bir şekilde harita üzerinden yön bulmanızı sağlamayan uygulama, direkt olarak içerisinde bulunan pusuladan ve mesafe gösteren sayaçtan faydalanarak varmak istediğiniz yere varmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamanın içerisinde harita olmaması nedeniyle çok karmaşık navigasyon ihtiyaçlarına pek hitap etmiyor fakat yakın mesafedeki mekanlara ya da uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınıza ulaşmanız çok daha basit bir hale geliyor. Elbette kendi konumunuzu uygulama içerisinden arkadaşlarınıza göndererek onların da sizi pusulaları üzerinden bulmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Bulunduğunuz konumun adresini uygulamaya girdikten sonra hedef konumunuzu da girmeniz gerekiyor ve daha sonra pusula işlevi ve mesafe sayacı aktif hale geliyor. Fakat mobil cihazınızın dahili pusula sensörünün doğru şekilde ve sorunsuz çalıştığından emin olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Waaaaay!'ın verimli bir şekilde çalışabilmesi için elbette internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmayın. Aksi taktirde adres tayini bölümü doğru bir şekilde çalışmayacaktır. Sade ve sadece yön belirten bir navigasyon uygulaması arayanların tercihleri arasında olabileceğine inanıyorum.

YORUMLAR