Wiggly racing 1.4 (ios)

Wiggly racing

1.4
Wiggly racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyif alacağınız macera dolu bir yarış oyunudur.

Mobil platformda yarış oyunları bölümünde kendine yer bulan Wiggly racing, Yarış tutkunları tarafından oldukça beğenilen kaliteli bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Çizgi filmi yansıtan görüntü grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile oldukça başarılı bir profil sergilemektedir. Basit oyun kontrolleri ve anlaşılır menüsü ile zorlanmadan oynayabileceğiniz güzel bir oyundur. Fren ve gaz kontrollerini sağlayabileceğiniz iki adet buton yardımı ile keyifli bir yarış sizleri bekliyor.

Yarışlarda kullanabileceğiniz onlarca farklı modelde araç bulunmaktadır. Birbirinden zorlu aşamaların yanı sıra, karlı yollar, şehir sokakları, çöller ve dağlar gibi birçok farklı parkur yarışlar için hazır durumda. Haritadan yarışacağınız bölümü seçerek ve kullanacağınız aracı belirleyerek yarışa başlayabilirsiniz. Diğer araçların ve parkurların kilidini açmak için yarışlardan yeterli miktarda altın kazanmış olmalısınız. Ayrıca oyun içerisinde yer alan zar oyununu oynayarak altın kazanabilir ve araçların kilidini alabilirsiniz.

Android ve İOS destekli tüm cihazlarda oynayabileceğiniz Wiggly racing, binlerce kişi tarafından tercih edilen ve ücretsiz olarak erişebileceğiniz güzel bir yarış oyunudur. 

YORUMLAR