Zombie Haters 3.0.0 (ios)

Zombie Haters

Zombie Haters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombiler ile çarpışacağız.

DotJoy imzası ile geliştirilen ve mobil platformda arcade oyunları arasında yer alan Zombie Haters ile bizleri eğlenceli anlar bekliyor olacak.

Mobil arcade oyunları arasına hızlı bir giriş yapan ve şuanda aktif olarak 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanan yapımda oyuncular zombiler ile savaşacak ve onları etkisiz hale getirmek için ter dökecekler.

Basit kontrollere ve orta dereceli içerik kalitesine sahip olan yapımda eğlenceli ses efektleri de yer alıyor. Fantastik bir oynanışa sahip olan yapımda zombi orduları ile savaşacak ve onları öldürerek yok edeceğiz. Şehrin içinde yeni bölgeler keşfedeceğimiz mobil arcade oyununda takımımızı geliştirerek zombiler karşısında daha etkili bir hale getirebileceğiz.

İki farklı mobil platformda ücretsiz olarak oynanabilen yapım herhangi bir internet bağlantısı gerektirmemektedir. Oyun 4.4 gibi bir skor puanına sahip olarak boy göstermeye devam ediyor. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak hemen mobil oyunu indirebilir ve oyunun tadını çıkarmaya başlayabiliyorlar.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR