ZooCraft: Animal Family 2.0.4 (ios)

ZooCraft: Animal Family

ZooCraft: Animal Family
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaliteli görsellere sahip olan mobil oyunda, bizler 130 farklı sevimli hayvan karşılıyor.

Hayvan yetiştirme ve geliştirme oyunları arasında bulunan ZooCraft: Animal Family, Android ve İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Simülasyon oyunları kategorisinde yer alan ve kendi hayvanat bahçenizi oluşturabileceğiniz sıra dışı bir oyundur.

130’dan fazla hayvan ile kendi hayvanat bahçenizi tasarlayabilir ve yönetebilirsiniz. Özel görevlerin de yer aldığı bu oyunda, disiplinli bir çalışma ile eşsiz bir hayvanat bahçesine sahip olabilirsiniz. Ziyaretçilerin ilgisini çekmek için yeni hayvanlar yetiştirebilir ve satın alabilirsiniz.

Online bir şekilde oynayabileceğiniz bu benzersiz oyunda, göz kamaştıran bir hayvanat bahçesi kurmak için hünerlerinizi göstermenin tam zamanı. Hayvanlarınızı çeşitli yemler ile besleyebilir ve geliştirebilirsiniz. Arzu ederseniz bahçenizi gezmeye gelen ziyaretçilerden evcil hayvanlar satın alabilirsiniz. Laboratuar aracılığı ile nadir bulunan sıra dışı bazı hayvanlara ulaşmanız da mümkün.

Hayranlık uyandıran simülasyon tasarımları ile oldukça dikkat çeken bir oyun olmayı başarmıştır. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan ve milyonlarca kişi tarafından keyifle oynanan ZooCraft: Animal Family, mobil platformda ücretsiz olarak siz oyun severlere sunulmaktadır.

YORUMLAR