iPhone Explorer

iPhone Explorer

2.2.1.3
Editör Puanı: 4/5
4

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Dosya Yöneticisi

Yeşim Halıcı Son güncelleme 5 yıl önce

Apple'ın popüler cihazları iPhone, iPad ve iPod Touch tasarımlarıyla ne kadar beğenilse de kullanım özellikleri her kullanıcıya hitap etmiyor. iPhone Explorer bu aşamada devreye girerek dosya kullanımını kolaylaştırıyor.

Program bu cihazlardaki dosya ve klasör yönetimini sıradan sabit disklerdeki kadar kolay ve pratik hale getiriyor. Öncelikle dosyalarınızı program yardımıyla kolayca görüntüleyebilirsiniz. Sürükle-bırak yöntemiyle iPhone'a dosya yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Dosyaları yeniden isimlendirebilirsiniz.

Oldukça az yer kaplayan iPhone Explorer tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Programın diğer bir artısı ise hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda çalışabilmesi. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazların tüm sürümleriyle çalışan yazılım jailbreak uygulanan cihazlarda bile çalışıyor.

 • iPhone USB Disk Modu: iPhone cihazınızı USB bellek gibi kullanmak istemez misiniz? iPhone Explorer sayesinde telefonunuzla veri transferi ve depolaması çok kolay.
 • Dosya önizleme: Özellikle fotoğraf albümlerinde işe yarayan özellik, dosya ve klasörlere hızlıca göz atmanızı sağlıyor. Böylece tüm albümü transfer etmeden gözden geçirerek seçim yapabilirsiniz.
 • E-posta, SMS, Adres defteri ulaşımı: Jailbreak uygulanan iPhone cihazlarda e-posta, SMS, sesli mesaj ve adres defterine ulaşılarak yedeklenebilir.

Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda iTunes programı kurulu olmalıdır.

iPhone Explorer için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
7 / 23,312
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Macroplant LLC

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı
 2. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 3. Kingo ROOT
  Kingo ROOTAndroid Cihazlar için Root Programı
 4. Smart Defrag
  Smart DefragDisk Performansı Artırma Yazılımı
 5. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi