New Star Soccer 5 (Mac)

New Star Soccer 5

New Star Soccer 5
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28,916

  • Üretici

    New Star Games Ltd

New Star Soccer 5, Mac üzerinde çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz başarılı bir yıldız futbolcu yetiştirme oyunudur.

New Star Soccer 5, kendi yıldız futbolcunuzu yetiştirebileceğiniz başarılı ve gelişmiş bir futbol simülasyonu oyunudur.

Genç yaşta ele alacağınız ve yetiştireceğiniz genç futbolcuyu, geleceğin yıldız futbolcusu yapmaya çalışacağınız oyun klasik bir futbol simülasyonunun aksine, futbolcunuzu her alanda geliştirmeye uğraşacağınız bir mücadeleyi sizlere sunuyor.

Arkadaşlarınız, takımınız, taraftarlarınız ve teknik direktörünüzle aranızındaki ilişkilerin iyi olması durumunda mutluluk seviyenizin arttığı ve maçlarda başarılı olduğunuz ve aksi durumda maç performansınızın etkilendiği bu oyunda, takım otobüsü veya uçakla maçlara giderken satın alıp yolda dinleyeceğiniz müzik bile konsantrasyon ve motivasyonunuzun artmasına olanak sağlıyor.

Maç aralarında yapacağınız antrenmanlar sayesinde karakterinizi geliştirebilir ve maçlarda çok daha yüksek performans gösterebilirsiniz. Aşama aşama yapacağınız antrenmanlar enerji seviyenizi düşürecektir. Bu nedenle tüm enerjinizi antrenmanlarda harcamak yerine maçlara da saklamanızı tavsiye ederim.

Sonuç olarak gerçekten başarılı bir futbol simülasyonunu bizlere sunan New Star Soccer 5, özellikle futbol oyunlarını seven oyuncuların mutlaka denemesi gereken oyunlar arasında yer almaktadır.

YORUMLAR