Pixelapse 2.0.3 (Mac)

Pixelapse

Pixelapse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    Pixelapse

Pixelapse uygulamasını kullanarak görsellerinizi bulut depolama alanınızda saklayabilir ve ekip arkadaşlarınızla ortak projeler yürütebilirsiniz.

Pixelapse uygulaması, temel olarak bir bulut depolama servisi uygulaması diyebiliriz ancak uygulamanın pek çok benzer uygulamanın aksine çeşitli düzenleme ve görüntüleme araçları da barındırması sayesinde bir miktar farklılığa sahip olduğunu da söyleyebilirim. Ücretli ve ücretsiz seçeneklere sahip olması sayesinde kullanıcılar kendilerine uygun opsiyonları tercih edebiliyorlar ve çok kolay kullanılır yapısı sayesinde tüm fonksiyonlarına erişmek de bir o kadar basit hale geliyor.

Pixelapse'ı kullanırken, uygulama kurulumunu gerçekleştirdiğinizde web sitesi üzerinden bir hesap açmanız gerekiyor ve daha sonra bu hesap Mac'inizde bulunan programla bağlantılandırılıyor. Bu aşamada sabit diskinizde oluşturulan Pixelapse klasörüne attığınız dosyalar direkt olarak bulut sunucularına aktarılıyorlar ve böylece her zaman diğer cihazlarınızdan otomatik senkronizasyon olanağı doğuyor.

Dilerseniz Pixelapse alanınızda yarattığınız projeleri diğer iş arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve böylece ortak proje yönetimi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Görsel tasarımlar veya web tasarımla ilgilenen kullanıcılar ise uygulamanın web servisi bölümünün sunduğu tasarım araçlarını faydalı bulacaklardır.

Her ne kadar ücretsiz sürümü bazı kısıtlandırmalar barındırsa da amatör çalışmalar için ücretli seçeneklere ihtiyaç duymayacağınızı söyleyebilirim. Yeni ve etkili bir bulut depolama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR