PC Tools Internet Security

PC Tools Internet Security

9.0.0.2298
Editör Puanı: 4/5
4

3 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
PC Tools Internet Security Ana Ekran
PC Tools Internet Security Tarama
PC Tools Internet Security Tarama Sonuçları

İnternet Güvenlik Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 5 yıl önce

Dünyanın en çok ödül kazanan anti casus yazılımlarından olan Spyware Doctor programını da içeren PC Tools Internet Security, bilgisayarınız için tam bir koruma sağlar. Sisteminiz hem internetten gelebilecek tehlikeli yazılımlara hem de diğer yollarla bulaşabilecek tüm virüslere karşı korunur.

Program anti-virüs, anti-casus, spam önleyici ve güvenlik duvarı görevlerini yerine getirir. Trojan, solucan, keylogger, reklam ve casus yazılımları tarayan yazılım gerektiğinde bunları bloke eder veya siler. Program her tür kullanıcı düzeyine göre farklı güvenlik ayarları içerir. Düzeye göre en uygun koruma düzeyi belirlenebilir. Kolay kullanımlı, konfigüre edilebilen ve en üst düzey koruma sağlayan program sayesinde sisteminiz tüm tehlikelerden korunuyor olacak.

 • mcicek
  5
  - PC Tools Internet Security 2012 9.0.0.912 için dedi ki;

  Çok ünlü bir antivirüs programını kaldırıp bu programı kurdum. 39 tane antispyware buldu. Sistemi de abartılacak kadar kasmıyor. Norton ile aynı veri tabanını kullanıyor. Symantec firmasının iki antivirüs programından birisi bu. Spyware doctor veritabanını da kullanıyor. Spyware doctor zaten başlı başına bir casus yazılım silme programıydı. Tavsiye ederim.

 • Ziyaretçi
  PC Tools Internet Security 2011-8.0.0.654 için Ziyaretçi dedi ki;

  çok uzun zamandır bilgisayar kullanıcısıyım,pc güvenliği için denemediğim antivirüs,antispyware,antimalware vs.vs. kalmadı...hepsinde olay aynı yok veritabanını güncelle,yok o site riskli url sini yoksayılanlara ekle sıkıldım en sonunda hepsini kaldıdım kaldıramadığım win güvenlik duvarınıda kapattım... Deep Frezee kurdum sadece windowsun kurulu olduğu sürücüyü koruma altına aldım..Şimdi çokk rahatım çokkk...

  • Cevap yazan: Ziyaretçi
   deep freeze olunca güvende mi hissediyorsun kendini? çok büyük yanılgı içerisindesin malesef. bilgisayarın açıkken deep freeze in hiç bir faydası olmaz. zaten virüsler bilgisayar açık olduğunda etkilidir.
   31 Aralık 2012 Pazartesi - 15:17:05 - Şikayet Et
 • Ziyaretçi
  PC Tools Internet Security 2011-8.0.0.652 için Ziyaretçi dedi ki;

  arkadaşlar tanınmış nette en iyi olarak gösterilen anti virüsü kullanıyorum . bilgisayarım. agırlaştı. pc toolu kurdum 58 tane virüs buldu. kesinlikle tavsiye ederim. daha önceki versivonların birinde sesli kuran indiriyordum. yarıda kesti virüs olarak gördü. bunun dışında virüslerin kökünü kazıdıgını kesinlikle göreceksiniz. silinmeyen virüsleride siliyor

 • Ziyaretçi
  PC Tools Internet Security 2011-8.0.0.651 için Ziyaretçi dedi ki;

  alımda pc tollsun lisansı olduğu halde kulanmıyorum çünkü pc yı inanolmaz kasıyor ama koruması ve bileşenleri çok iyi kulanılacaksa güçlü bir sistemde kulanılmalı

 • Ziyaretçi
  3
  - PC Tools Internet Security için Ziyaretçi dedi ki;

  (crazy)Ne alaka pcyi yoran en ağır program bu kasperskyden bile ağır

PC Tools Internet Security için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda PC Tools Internet Security crack, PC Tools Internet Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 15,389
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
PC Tools

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldYasaklı Sitelere Giriş Programı
 2. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş Programı
 3. VPN Unlimited
  VPN UnlimitedEngelli Sitelere Giriş Programı
 4. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı
 5. ZenMate
  ZenMateÜcretsiz Proxy Programı