15 Coins Tanıtım Videosu

15 Coins, Engaging Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen modern bir yılan oyunu olarak dikkat çekmektedir. Oyun ekranı üzerinde kontrol edeceğiniz üçgen şekli ile yine ekran üzerinde yer alan noktaları toplamaya çalışacağınız oyun

15 Coins, Engaging Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen modern bir yılan oyunu olarak dikkat çekmektedir.

Oyun ekranı üzerinde kontrol edeceğiniz üçgen şekli ile yine ekran üzerinde yer alan noktaları toplamaya çalışacağınız oyunda amacınız 15 noktayı toplamak.

Kulağa kolay bir görev gibi gelse de peşinizden sizi takip eden gölgelerinizin sürekli olarak hareket alanınızı sınırlayacak ve işinizi oldukça zorlaştıracaktır. Sizi takip eden gölgelerinizi yok etmenin tek yolu ise ekran üzerinde beliren kare şeklindeki güçlendiricileri alarak belirli bir süre için gölgeleri dondurmak ve bu sırada onlara çarparak yok etmeye çalışmak.

Bakalım 15 adet noktayı toplamayı başarabilecek misiniz? Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla 15 Coins'i Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR