15 Coins

15 Coins

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Engaging Games LLC

15 Coins, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve zorlu bir yılan oyunudur.

15 Coins, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça yenilikçi ve modern bir yılan oyunu olarak dikkat çekiyor.

Yılan oyununda olduğu gibi ekran üzerinde yer alan noktaları toplamaya çalışacağınız oyunda, sürekli olarak arkanızda gelen ve sizi takip eden gölgelerinizden kaçmanız gerekiyor. Eğer olur da gölgelerinizden birine çarparsanız oyun sonlanıyor.

Oyunun adının 15 Coins olmasının en büyük nedeni kendinize hedef olarak belirleyeceğiniz 15 adet noktayı toplamaya çalışacak olmanız. Her ne kadar ilk kez duyduğunuz zaman, ne kadar zor olabilir ki diye düşünebilirsiniz ama emin olun ki 15 adet noktayı toplayana kadar sinirden akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir köşeye fırlatabilirsiniz.

Tüm bunların dışında oyun içerisinde yer alan kare şeklindeki güçlendiricileri toplayarak sizi takip eden gölgelerinizi dondurabilir ve sonrasında donmuş olan gölgelerinize çarparak onları yok edebilirsiniz.

Son zamanlarda oynadığım en keyifli oyunlardan bir tanesi olan 15 Coins'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum. Bakalım 15 nokta toplamayı başarabilecek misiniz?