Aliexpress’ten Telefon Almak! (Aliexpress’i Googleladık)

Aliexpress hakkındaki sorularınızı cevaplamak için Google'ladık serimizde bu hafta Aliexpress'i anlattık.

Aliexpress hakkındaki sorularınızı cevaplamak için Google'ladık serimizde bu hafta Aliexpress'i anlattık. Ve şu soruları cevapladık: 

aliexpress den telefon almak

aliexpress telefon

Malesef yurt dışından kargo ile telefon satın almanız mümkün değil. Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Mevzuatı'na göre yurt dışından akıllı telefonu yalnızca satın alıp yanınızda getirirseniz ülkemize sokabiliyorsunuz.

aliexpress sahibi

AliBaba Grup'un bünyesindeki AliExpress'in sahibi Jack Ma Adındaki girişimcidir.

aliexpress türkçe

AliExpress'in çoğu dilde tercümesi vardır. Dolayısı ile Türkçe site de mevcut. Tek sorun başlıkların Google Translate ile çevriliyor olmasıdır.

aliexpress dispute

AliExpress dispute sistemi, "itiraz" olarak da dilimize çevrilebilir. Yaptığınız alışverişte paranızın karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız satıcıya dispute açabilir ve karşılıklı konuyu çözebilirsiniz.

aliexpress apk

aliexpress mobil

AliExpress'i her yerde rahatlıkla kullanabilmeniz için mobil uygulaması da mevcut. Bu arada mobil uygulamada güzel indirimler yakalama şansınız da var.

aliexpress kargo

aliexpress standard shipping

AliExpress'ten aldığınız ürünler adresinize kargo ile ulaşıyor. Doğal olarak siz de bunu aratmışsınız. Bu konuda dikkat etmeniz gereken satıcının girdiği kargo süresine dikkat etmek olacaktır.

YORUMLAR