ASUS Padfone 2 Tanıtım Videosu

ASUS, tablet istasyonu ile birlikte oldukça farklı bir ürün Padfone 2 isimli akıllı telefonunu tanıttı. Güçlü donanım özellikleri ve yenilikçi yapısıyla dikkat çeken telefon, bu tanıtım videosunda da görüldüğü üzere iddialı bir şekilde kullanıcılarla bulu

ASUS, tablet istasyonu ile birlikte oldukça farklı bir ürün Padfone 2 isimli akıllı telefonunu tanıttı. Güçlü donanım özellikleri ve yenilikçi yapısıyla dikkat çeken telefon, bu tanıtım videosunda da görüldüğü üzere iddialı bir şekilde kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Padfone 2 ile iligili detaylı bilgilere ulaşmak için "ASUS, Yenilikçi Padfone 2 Akıllı Telefonunu ve Tablet İstasyonunu Tanıttı" isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Padfone 2 ile iPhone 5 arasında hazırladığımız özellik karşılaştırmasını görüntülemek için "iPhone 5 ile ASUS Padfone 2 Karşılaştırması" isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Padfone 2 ile Galaxy S3 Android akıllı telefonlarını da karşılaştırdık. Söz konusu karşılaştırmayı görmek için "Galaxy S3 ile ASUS Padfone 2 Karşılaştırması" isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR