Asus Zenfone 3 Max İnceleme (ZC520TL)

Yeni Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL) inceleme videosu ile karşınızdayız. Artılarını eksilerini anlattığımız, video testi, fotoğraf testi, benchmark testi, geekbench testi, 3dmark testi yaptığımız ve diğer detaylarını anlattığımız bu videomuzda sizlere iyi se

Yeni Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL) inceleme videosu ile karşınızdayız. Artılarını eksilerini anlattığımız, video testi, fotoğraf testi, benchmark testi, geekbench testi, 3dmark testi yaptığımız ve diğer detaylarını anlattığımız bu videomuzda sizlere iyi seyirler dileriz.

Öncelikle cihazın teknik özelliklere değinelim.

Zenfone 3 Max’de 1.25ghz hızında dört çekirdekli Mediatek MT6737M işlemci kullanılmış. Gpu olarak da Mali-T720MP2’ye yer verilmiş. Tüm bu gücü ayakta tutmak içinse 4100mah’lik bir pil görev yapıyor.

Zenfone 3 Max’de 3gb ram ve 32gb veya 3gb ram ve 32gb dahili hafıza seçenekleriyle satın alabilirsiniz. microSD kart desteği sayesinde telefonun depolama alanını ekstra olarak 32GB daha yükseltme şansına sahipsiniz.

149.5mm boya, 73.7mm genişliğe ve 8.6mm kalınlığa sahip olan Asus Zenfone 3’ Max’in kıvrımlı hatları dikkat çekiyor. Telefonunun ön paneli çizilmez Gorilla Glass ile korunuyor, telefonun ağırlığı ise 148 gram.

1100TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan Asus Zenfone 3 Max, şu anki özellikleriyle ortalama bir telefon olsa da az önce söylediğimiz işletim sistemi konusu çözülürse rakipsiz bir telefona dönüşecektir.


YORUMLAR